Riedlenčių parkas Core Indoor Vilnius naujokus ir pažengusius, degančius noru išmokti važiuoti riedlente ir atlikti triukus kviečia į riedlenčių pamokas. Pagal pasirengimo lygį parinksime tinkamiausią treniruočių planą.

 

Asmeninės pamokos tiks tiems, kurie nori efektyviai išnaudoti treniruotės laiką ir gauti asmeninį koncentruotą trenerio dėmesį. Pasikvieskite draugus, kolegas ir individualiai grupinei pamokai gaukite nuolaidą (10Eur/asm.)! Išssirink tinkamą laiką iš tvarkaraščio ir susisiek info@coreindoor.lt arba Facebook žinute

 

Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę, jei esi pasiryžęs rimtai treniruotis visą mėnesį. Grupinių treniruočių metu sportuojama mažose (7-9 mokinių) grupėse. Šiuo metu treniruotis galima šiose grupėse:

– Pradedantys Juniors (II-IV 15-16h)

– Pradedantys Juniors II (II-IV 17-18h)

– Pažengę Juniors (I-III 15-16h)

– Pradedantys Seniors (I-III 18-19h)

– Pažengę Seniors (II-IV 18-19h)

– Merginos (VI 11-12:30h) 

 

Užsiėmimus veda patyrę riedlentininkai turintys daugiau nei 10 metų patirties, tad pamokų metu ne tik išmoksite važiuoti riedlente ir atlikti triukus, bet ir sužinosite apie riedlenčių kultūrą bei istoriją.

Membership cards

Asmeninės pamokos

15 / pamoka

Asmeninis koncentruotas trenerio dėmesys. Gali būti organizuojama individualiai ar grupėmis (draugams, kolegoms, kaimynams ar šeimai). Vyksta sutartu laiku, trukmė 1h, daugiau nei viena treniruotė - 10Eur/asm.

Grupinės treniruotės

55 / mėn

Pradedantys juniors (iki 18 m.) Pažengę juniors (iki 18 m.) Pradedantys seniors (nuo 18 m.) Pažengę seniors (nuo 18 m.) 2 kartus per savaitę.

Treniruotės merginoms

40 /mėn

Įvairaus amžiaus pradedančioms merginoms; 1 kartą per savaitę; šeštadieniais 11:00-12:30; Užsiėmimo trukmė 1,5val.  

Order form

Please fill out the form and we'll get back to you asap