Riedlenčių parkas Core Indoor Vilnius naujokus ir pažengusius, degančius noru išmokti važiuoti riedlente ir atlikti triukus kviečia į riedlenčių pamokas. Pagal pasirengimo lygį parinksime tinkamiausią treniruočių planą.

Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę, jei esi pasiryžęs rimtai treniruotis visą mėnesį. Grupinių treniruočių metu treniruojamasi mažose (5-8 mokinių) grupėse su 2-3 treneriais. 

Asmeninės pamokos tiks tiems, kurie nori efektyviai išnaudoti treniruotės laiką ir gauti asmeninį koncentruotą trenerio dėmesį. Pasikvieskite draugus, kolegas ir individualiai grupinei pamokai gaukite nuolaidą!

 

Užsiėmimus veda patyrę riedlentininkai turintys daugiau nei 10 metų patirties, tad pamokų metu ne tik išmoksite važiuoti riedlente ir atlikti triukus, bet ir sužinosite apie riedlenčių kultūrą bei istoriją.

Membership cards

Asm. grupinės pamokos

10 / pamoka žmogui

Individuali pamoka draugams, kolegoms, kaimynams ar šeimai.

Asmeninės pamokos

15 / pamoka

Tiks tiems, kurie nori efektyviai išnaudoti treniruotės laiką ir gauti asmeninį koncentruotą trenerio dėmesį. Vyksta sutartu laiku.

Grupinės treniruotės

55 / mėn

Pradedantys juniors (iki 18 m.) Pažengę juniors (iki 18 m.) Pradedantys seniors (nuo 18 m.) Pažengę seniors (nuo 18 m.) 2 kartus per savaitę.

Grupinės treniruotės TIK merginoms

40 /mėn

Įvairaus amžiaus pradedančioms merginoms; 1 kartą per savaitę; šeštadieniais 11:00-12:30; Užsiėmimo trukmė 1,5val.  

Order form

Please fill out the form and we'll get back to you asap