Game of Skatepark grįžo į parką

Praėjusį savaitgalį Core Indoor parką sudrebino jau antrus metus vykstančios, smagaus formato Game of Skatepark varžybos, kuriuo uždarėm skate renginių po stogu sezoną. 

Game of skatepark tai žaidimas, kuris leidžia pademonstruoti įgūdžius išnaudojant visas parke esančias figūras. Žaidimas vyksta iki 9 raidžių “SKATEPARK”. Kaip ir tradiciniame GOS dalyviai turi atlikti triuką, kūrį vėliau turi atkartoti kiti, tačiau sulaukus savo eilės galima atlikti tik vieną triuko bandymą. Nesvarbu ar triuką atlikai, ar ne – toliau seka kito dalyvio eilė. Žaidimas vyksta ratu, kol lieka vienas žaidėjas, kuris turi mažiausiai raidžių.

Su daugiau nei 20 dalyvių pagrindiniame žaidime taip pat surengėme aukščiausio wallride konkursą, kuris nė kiek nenusileido tiek dalyvių, tiek žiūrovų susidomėjimu. 

Abu mūšiai buvo intensyvūs, o čempionus nuspėti iš anksto – neįmanoma. Kelvinas Litvinas laimėjo GOSkatepark’o mūšį paskutiniame raunde kovęsis su Mantu Vaškelaičiu. O su žiūrovų balsų pagalba Emil Morris laimėjo aukščiausią wallride! 

Vakaras prasitęsė naktiniu pasivažinėjimu Vilniaus gatvėse pavadinimu “Night is Pure”, kurį suorganizavo Fully Ghetto gang’as. 

Video ir foto reportažai Facebook paskyroje Core Indoor Vilnius. 


Tavo komentaras